550.00 ден

На залиха

Силиконски палец ОК Дизајн

Држач за Iphone и Android мобилни телефони и таблети

Материјал Еко
Тежина 60 g
Големина на пакетот13 * 10 * 5 см
Боја: Зелена, Сина, Розева, Виолетова

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

Силиконски палец ОК Дизајн

Држач за Iphone и Android мобилни телефони и таблети

Материјал Еко
Тежина 60 g
Големина на пакетот13 * 10 * 5 см
Боја: Зелена, Сина, Розева, Виолетова

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Силиконски држач за мобилни и таблет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *