60.00 ден

Држач за полица пвц сив

Нема залиха

Опис

Држач за полица пвц сив

Длабочина 35 мм

Дебелина полица 0-25 мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Сив држач за полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *