50.00 ден

На залиха

Висина 85-95 мм со штел, Ф-40

Материјал пвц

15 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Висина 85-95 мм со штел, Ф-40

Материјал пвц

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Сива ногарка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *