190.00 ден

На залиха

Сет – сад за мраз со штипалка

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 693190 Категории: ,

Опис

Сет  – метален сад за мраз со метална штипалка за мраз.

 

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Сет за мраз”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *