790.00 ден

На залиха

Декоративен керамички сет за зачини 1/3

1 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Декоративен керамички сет за зачини со дрвен подметач 1/3

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Сет за зачини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *