890.00 ден

На залиха

Сет за вино

1 на залиха

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

Сет за вино

Форма на шише вино

Висина: 32,5 cm

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Сет за вино”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *