790.00 ден

На залиха

Материјал: Метал

Должина-17,

Носивост до 40кг,

Боја: Плава

Bolis Italia

1 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Материјал: Метал

Должина-17,

Носивост до 40кг,

Боја: Плава

Bolis Italia

 

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Сет држач за полица Барт Симпсон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *