200.00 ден

На залиха

Декоративна новогодишна свеќа

Висина-10,5cm

Ширина-6cm

3 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 6543345678 Категории: ,

Опис

Декоративна новогодишна свеќа

Висина-10,5cm

Ширина-6cm

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Свеќа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *