180.00 ден

Прекрасна сјајна саксија за цвеќе.

Овој вид на саксија вклучува постоље.

Боја: сина

Димензија: 16×18

Нема залиха

SKU: 50318012 Категории: ,

Опис

Прекрасна сјајна саксија за цвеќе.

Овој вид на саксија вклучува постоље.

Боја: кафена

Димензија: 16×18

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Дрвена саксија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *