230.00 ден

“Плетена мов саксија” во форма на шолја

Димензија: 12x8cm

Нема залиха

SKU: 503230 Категории: ,

Опис

Саксија во форма на шолја, направена од мов со плетено постоље, во внатрешниот дел од саксијата има поставено специјален најлон, кој е погоден за опстојување на цвеќето и исто така со негова помош се стопира уништувањето на саксијата направена од мов.

Боја:зелена и кафена

Димензија: 12x8cm

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Саксија шолја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *