230.00 ден

На залиха

Керамичка саксија со дизајн

Димензија: 13,5×11,5

2 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 50118001 Категории: ,

Опис

Керамичка саксија со прекрасен насликан дизајн, погодна за секое место во вашиот дом.

Димензија: 13,5×11,5

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Саксија цвет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *