120.00 ден

На залиха

Пластична саксија коцка

Боја: зелена

Димензија: 180×165

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 501120 Категории: ,

Опис

Пластична саксија со сјај и во форма на коцка, погодна за секој дел од вашиот дом, градина, тераса.

Овој вид на саксија вклучува вградено постоље, кое секако може да се одвои од саксијата доколку сакате.

Боја: зелена

Димензија: 180×165