120.00 ден

На залиха

Пластична саксија коцка

Боја: сива

Димензија: 180×165

4 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 50112001 Категории: ,

Опис

Пластична саксија со сјај и во форма на коцка, погодна за секој дел од вашиот дом, градина, тераса.

Овој вид на саксија вклучува вградено постоље, кое секако може да се одвои од саксијата доколку сакате.

Боја: сива

Димензија: 180×165

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Саксија коцка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *