120.00 ден

На залиха

Сад за полевање цвеќиња

Димензија: 16cm

2 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 511001 Категории: ,

Опис

Практичнен и украсен сад во боја за полевање на вашите цвеќиња.

Димензија: 16cm

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Сад за полевање цвеќиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *