120.00 ден

Материјал: метал/старо злато

Централно растојание 96мм

Нема залиха

Опис

Материјал: метал/старо злато

Централно растојание 96мм

 

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Рачка старо злато”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *