140.00 ден

На залиха

Рачка слонче, со која ќе ја направите собата на вашето дете да изгледа позабавна.

Боја: жолта-портокалова

66 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 4630250205 Категории: ,

Опис

Рачка слонче, со која ќе ја направите собата на вашето дете да изгледа позабавна.

Боја: жолта-портокалова

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Рачка слонче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *