140.00 ден

На залиха

Рачка крокодил во повеќе бои, со која ќе ја направите собата на вашето дете да биде поинтересна.

Боја: жолта-портокалова

Централно растојание 128мм

9 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Рачка крокодил во повеќе бои, со која ќе ја направите собата на вашето дете да биде поинтересна.

Боја: жолта-портокалова

Централно растојание 128мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Рачка кроко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *