1,300.00 ден

На залиха

Универзални раткапни, изработени од АБС пластика, ифарбани со металик боја и излакирани, со врвен квалитет. Раткапните не се кршат лесно, се флексибилни, и не може бојата да се излупи. Отпорни на удари.

Имате Прашање?
SKU: 5346667 Категории: ,

Опис

Универзални раткапни, изработени од АБС пластика, ифарбани со металик боја и излакирани, со врвен квалитет. Раткапните не се кршат лесно, се флексибилни, и не може бојата да се излупи. Отпорни на удари.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Раткапни 15 G3 Spa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *