1,750.00 ден

На залиха

Рачно изработено, плетено пончо.

 

Боја: сино со бели, темно сини и лила линии

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 650513 Категории: ,

Опис

Рачно изработено, плетено пончо, кое е идеално за секоја девојка.

Со овој модел можете да го промените вашиот стил да изгледа побогат.

Пончо кое ќе ве грее.

Боја: сино со бели, темно сини и лила линии

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Пончо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *