400.00 ден

На залиха

Течност за полирање со извонредни карактеристики за одржување на автомобилите.Дава фантастични резултати: ја обновува бојата,го враќа првобитниот сјај и прекрива ситни гребнатинки.Погоден за сите врсти лакови.Не е погоден за употреба на стакло,винил,кожа и гума.Изберете полир по боја најслична на вашиот автомобил.

УПОТРЕБА: Промешајте пред употреба.Возилото исперете го и исушете го.Нанесете течност рамномерно на помала површина со памучна крпа.Оставити да се исуши се додека на побели.Полирајте со сува мека крпа се додека не се појави сјај.

Имате Прашање?
SKU: 6577 Категорија:

Опис

Течност за полирање со извонредни карактеристики за одржување на автомобилите.Дава фантастични резултати: ја обновува бојата,го враќа првобитниот сјај и прекрива ситни гребнатинки.Погоден за сите врсти лакови.Не е погоден за употреба на стакло,винил,кожа и гума.Изберете полир по боја најслична на вашиот автомобил.

УПОТРЕБА: Промешајте пред употреба.Возилото исперете го и исушете го.Нанесете течност рамномерно на помала површина со памучна крпа.Оставити да се исуши се додека на побели.Полирајте со сува мека крпа се додека не се појави сјај.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Полир во боја црвен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *