690.00 ден

На залиха

Поларно ќебе

Димензија: 180x120cm

Боја: црвена

4 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 2349823 Категорија:

Опис

Мобилно поларно ќебе

Димензија: 180x120cm

Боја: црвена

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Поларно ќебе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *