190.00 ден

Пластична правоаголна саксија

Димензија: 508x188x173

Нема залиха

SKU: 50219011 Категории: ,

Опис

Пластична сакасија со сјај и во форма на правоаголник, погодна за секој дел од вашиот дом или пак градина.

Овој вид на саксија собира од 4 до 5 вида на цвеќиња.

Саксијата вклучува вградено постоље, кое секако може да се одвои од саксијата доколку сакате.

Боја: циклама

Димензија: 508x188x173

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Пластична правоаголна саксија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *