140.00 ден

На залиха

Метален пепелник со притискање
Лесно се чисти
Миризбата се задржува во пепелникот

3 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 678900 Категорија:

Опис

Метален пепелник со притискање
Лесно се чисти
Миризбата се задржува во пепелникот

Боја-розе

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Пепелник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *