2,200.00 ден

На залиха

Универзални гумени патосници Gledring за багажник, изработена од високо квалитетна чиста гума, која не смрди и има арома на ванила. Практичен производ за багажникот, лесно се одржува и чисти! Одговара на сите можни возила, како и за каравани и џипови. Лесно прилагодлива, со многу опции за кроење. Димензија: 1.10m x 1.15m

Имате Прашање?

Опис

Универзални гумени патосници Gledring за багажник, изработена од високо квалитетна чиста гума, која не смрди и има арома на ванила. Практичен производ за багажникот, лесно се одржува и чисти! Одговара на сите можни возила, како и за каравани и џипови. Лесно прилагодлива, со многу опции за кроење. Димензија: 1.10m x 1.15m

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “ПАТОСНИЦА ЗА БАГАЖНИК (1m x 1.15m)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *