980.00 ден

На залиха
  1. Електрична цедалка за сокови

40W

Капацитет 0,75 л

2.

Чаша со капак и сламка

– 0,5L

– Пластика

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

  1. Електрична цедалка за сокови

40W

Капацитет 0,75 л

Лесен и практичен за употреба

Лесен за отстранување и миење

Се вклучува со притискање на притискачот

Садот се отстранува со помош на подигање и повлекување на рачката

2. Чаша со капак и сламка

– 0,5L

– Пластика

Изработена со двојна изолација, така што вашиот пијалок со мраз го лади без да го разредува. Вклучува сламка и капак.
Се препорачува за ладни пијалоци и рачно миење.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Пакет понуда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *