1,290.00 ден

На залиха
  1. Блендер

300W

Сет од две чаши

2. Електричен бокал

Сокриен греач

Капацитет од 2 литри

Тело од нерѓосувачки челик

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

  1. Блендер

300W

Практичен и лесен за употреба

Сет од две чаши

Примената е дозволена само за 1 минута
Пред да се употреби повтроно мора прво да се олади доволно
Овој блендер не е наменет за миење во машина за садови туку само рачно миење
Не е за користење за дробење на мразот
Применет за меки плодови, не за тврди
Во случај на прегревање на производот притиснете го уредот да се излади пред повторно да се користи.

2. Електричен бокал

Нов модерен дизајн

Сокриен греач

Капацитет од 2 литри

Автоматско исклучување со врела вода

Артикулирана капа

Отпорност на заштита во случај на суво греење

Тело од нерѓосувачки челик

Светло за индикатор за функција (вклучено / исклучено)

Автоматско исклучување со врела вода

Артикулирана капа

Кабел за складирање

Бренд: Cyber
Модел: CYK-556
Боја:Сива

 

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Пакет понуда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *