550.00 ден

На залиха

1. Бренд: д-р Рашел

Црна маска за пилинг на вашето лице.

Таа е идеалистичка за лекување пигментација, акни, мрсна кожа и црнки.
Маската од маснотии е одличен начин за реорганизација на сите мртви клетки и нечистотии од кожата, може да ја исчисти кожата од корените.Станува збор за неверојатна маска која ја навлажнува и ја храни кожата.

2. Пегла за коса

Црна отпорна керамичка плоча

Постојано подесување на температурата

Професионална рачка за совршена контрола

Брзо покачување на темпретурата за брзо обликување на косата

Прекинувач: on/off

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

1. Бренд: д-р Рашел

Црна маска за пилинг на вашето лице.

Таа е идеалистичка за лекување пигментација, акни, мрсна кожа и црнки.
Маската од маснотии е одличен начин за реорганизација на сите мртви клетки и нечистотии од кожата, може да ја исчисти кожата од корените.Станува збор за неверојатна маска која ја навлажнува и ја храни кожата.

2. Пегла за коса

Црна отпорна керамичка плоча

Постојано подесување на температурата

Професионална рачка за совршена контрола

Брзо покачување на темпретурата за брзо обликување на косата

Прекинувач: on/off

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Пакет понуда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *