590.00 ден

На залиха
1. Високо квалитетен вакуумски термос со двоен слој 18/8 од нерѓосувачки челик.
500ml
  
За топли и ладни пијалоци. Одржува топло или ладно 24 часа.

2. Керамичка чаша со уникатен модерен дизајн со гумено капаче и метална цевка

Димензија 13×8

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

1. Високо квалитетен вакуумски термос со двоен слој 18/8 од нерѓосувачки челик.
500ml
  
За топли и ладни пијалоци. Одржува топло или ладно 24 часа.

Стилски контуриран дизајн без груби рабови компактен, лесен за носење и користење, погоден за секој.

Спречува истекување, капакот може да се одвои за миење.

Нераскинлив не’рѓосувачки изолиран лагер (што значи дека нема стакло внатре) нераскинливо нерѓосувачки челик  од надвор. Еко-пријателски.

2. Керамичка чаша со уникатен модерен дизајн со гумено капаче и метална цевка

Димензија 13×8

 

 

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Пакет понуда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *