850.00 ден

На залиха
 1. Метален велосипед држач за пијалок, бакарна боја
 2. Сет за вино

  Форма на шише вино

  Висина: 32,5 cm

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

 1. Метален велосипед држач за пијалок, бакарна боја
 2. Сет за вино

  Форма на шише вино

  Висина: 32,5 cm

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Пакет понуда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *