990.00 ден

На залиха
  1. Спортска торба со подесувачки рамен, со кратки рачки за носење, со надворешен џеб.

Димензија: 55x34x29cm

Материјал: Полиестер

Боја: Зелена

 

2. Спортска торба за шише од 0,5l, џеб со патент и подесувачки ремен.

Димензија: 22x22x7cm

Материјал: Полиестер

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

  1. Спортска торба со подесувачки рамен, со кратки рачки за носење, со надворешен џеб.

Димензија: 55x34x29cm

Материјал: Полиестер

Боја: Зелена

 

2. Спортска торба за шише од 0,5l, џеб со патент и подесувачки ремен.

Димензија: 22x22x7cm

Материјал: Полиестер

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Пакет понуда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *