150.00 ден

На залиха

Освежувач за автомобил Dunlop Stick – стапчињата се ставаат во решетките за вентилација. Даваат убав и свеж мирис , а најмногу се интензивира при користење на патно/клима уред.

Имате Прашање?
SKU: 35467876 Категорија:

Опис

Освежувач за автомобил Dunlop Stick – стапчињата се ставаат во решетките за вентилација. Даваат убав и свеж мирис , а најмногу се интензивира при користење на патно/клима уред.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Освежувач Dunlop Stick Vanilla”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *