340.00 ден

Боја: Никел сатен

Должина: 261мм

Ширина: 27мм

Висина: 26мм

Централно растојание: 192мм

Нема залиха

SKU: 269192 MP 08 Категории: ,

Опис

Боја: Никел сатен

Материјал метал

Должина: 261мм

Ширина: 27мм

Висина: 26мм

Централно растојание: 192мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Рачка никел сатен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *