Sale

1,050.00 ден 670.00 ден

Нелеплива омплет тава која се преклопува.

Материјал: тефлон

Рачката останува ладна, односно не се загрева.

Димензија:28.5x24cm

Нема залиха

SKU: 4685897 Категории: ,

Опис

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Нелеплива омлет тава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *