190.00 ден

На залиха

Дунлоп мулти спрејот се користи, како одвијач, одмастувач или подмачкувач. Врвен квалитет !

Имате Прашање?
SKU: 6457898 Категорија:

Опис

Дунлоп мулти спрејот се користи, како одвијач, одмастувач или подмачкувач. Врвен квалитет !

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Мулти спреј DUNLOP”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *