1,150.00 ден

Материјал: ABS пластика, нерѓосувачки челик, ПЕТ
Димензија: 112x39x19 см
Премиум ABS и нерѓосувачки челик материјал за трајна употреба и удобен зафат.
Мултифункционален чистач 3 во 1 вклучува метла, трапеза и дел за отпадоци.

Нема залиха

SKU: 6789780 Категорија:

Опис

Материјал: ABS пластика, нерѓосувачки челик, ПЕТ
Димензија: 112x39x19 см
Премиум ABS и нерѓосувачки челик материјал за трајна употреба и удобен зафат.
Мултифункционален чистач 3 во 1 вклучува метла, трапеза и дел за отпадоци. Само притиснете го напред, може автоматски да го собере ѓубрето во делот за отпад.

Лесен и практичен за употреба.
360 степени ротациони четки, ја чисти прашината, влакната од коса и други видови на отпад. Го собира ѓубрето низ секој агол од вашиот дом.
Не наштетува на вашиот под
Погоден за секој тврд и рамен под
Без електрична енергија и батерии. еко пријателски
Делот за отпад е затворен, прашината не лета нагоре, ги заштитува бебињата и децата од алергија на кожата и бронхитис и обезбедува добро здравје на семејствата.