190.00 ден

На залиха

Миризлива свеќа “English check”

Висина: 8cm

Ширина: 8,5cm

2 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 61119003 Категории: ,

Опис

Миризлива свеќа “English check”

Украсна чаша со миризлива свеќа

Висина: 8cm

Ширина: 8,5cm

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Миризлива свеќа “English check””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *