190.00 ден

Миризлива свеќа “Diva cotton”

Висина: 8cm

Ширина: 8,5cm

Нема залиха

SKU: 61119004 Категории: ,

Опис

Миризлива свеќа “Diva cotton”

Украсна чаша со миризлива свеќа

Висина: 8cm

Ширина: 8,5cm

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Миризлива свеќа “Diva cotton””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *