250.00 ден

На залиха

Закачалка метал сива

Висина 140 мм

7 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Закачалка метал сива

Висина 140 мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Мат закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *