924.00 ден

 • Компактна кутија за чување на додатоците за одржување, пилинг и полирање на ноктите
 • Работи на батерии – 2 x AА
 • 2 брзини за ракување
 • Лесен и едноставен за употреба
 • Идеален за домашна употреба

Нема залиха

SKU: 42502 Категорија:

Опис

Маникир сет

 Сетот за маникир е се што е неопходно за Вашите нокти  да изгледаат прекрасно. Комплетно складираните 5 додатоци овозможуваат  соодветна нега на кожата на рацете и нозете и редовно чистење и одржување на ноктите како би биле негувани, убави и здрави.

 • Компактна кутија за чување на додатоците за одржување, пилинг и полирање на ноктите
 • Работи на батерии – 2 x AА
 • 2 брзини за ракување
 • Лесен и едноставен за употреба
 • Идеален за домашна употреба

Коментари

 1. Марина (verified owner)

  Дали го има овој истиот модел како што е на сликата ?

  • Dimitrie Zdravkovski

   Почитувана, производот го немаме повеќе на залиха, кога повторно ќе биде на продажба ќе ве известиме. Доколку сте заинтересирани за некој од останатите производи ви стоиме на располагање. Со почит, Dim Store

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *