Sale

2,590.00 ден 2,000.00 ден

Универзални авто навлаки ЛУКСОР, прилагодливи на скоро сите патнички возила. Навлаките се лесно мотажни и се затегаат со ластици и куки. Навлаките се изработени од еко кожа, квалитетни полиестерски, жакарт и памучни материјали и се достапни во повеќе бои. Може да се перат на 30 степени и не се пеглаат. Паковањето содржи навлаки за предните и задните седишта и 4 навлаки за наслоните за глава.

Нема залиха

SKU: 47357848 Категорија:

Опис

Универзални авто навлаки ЛУКСОР, прилагодливи на скоро сите патнички возила. Навлаките се лесно мотажни и се затегаат со ластици и куки. Навлаките се изработени од еко кожа, квалитетни полиестерски, жакарт и памучни материјали и се достапни во повеќе бои. Може да се перат на 30 степени и не се пеглаат. Паковањето содржи навлаки за предните и задните седишта и 4 навлаки за наслоните за глава.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Луксор3 Универзални авто навлаки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *