1,150.00 ден

На залиха

Материјал: Метал,

Димензија: 220х600мм,

Боја-бела,

Bolis Italia

5 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Материјал: Метал,

Димензија: 220х600мм,

Боја-бела

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Ламина метал полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *