5,430.00 ден

На залиха

Техничка спецификација

Ширина на шипка: 130cm

Максимален товар: 50кг

Материјал: Алуминиум

Заклучување: Да, Antitheft

City crash: Да

Iso Pass 11154: Да

Имате Прашање?
SKU: 45678987654 Категории: ,

Опис

Техничка спецификација

Ширина на шипка: 130cm

Максимален товар: 50кг

Материјал: Алуминиум

Заклучување: Да, Antitheft

City crash: Да

Iso Pass 11154: Да

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Кровни носачи челик Renault Clio 4 2013”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *