150.00 ден

На залиха

Рачно изработена плетена корпа за пијалак.

Боја: розева

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 650203 Категории: ,

Опис

Рачно изработена плетена корпа за пијалак, со која ќе го украсите вашиот омилен пијалак и вашиот дом.

Боја: розева

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Корпа за пијалак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *