150.00 ден

Рачно изработена плетена корпа за пијалак.

Боја: бела

Нема залиха

SKU: 650202 Категории: ,

Опис

Рачно изработена плетена корпа за пијалак, со која ќе го украсите вашиот омилен пијалак и вашиот дом.

Боја: бела