Sale

2,800.00 ден 2,100.00 ден

На залиха

Корито за багажник, изработени по тип на возило, одлично се вклопува на интериорот на возилото. Патосницата е изработена од ароматизирана мека гума, која не дозволува работите ставени на неа да не лизгаат. Длабоки се од 3-5цм зависно од возилото.

Имате Прашање?

Опис

Корито за багажник, изработени по тип на возило, одлично се вклопува на интериорот на возилото. Патосницата е изработена од ароматизирана мека гума, која не дозволува работите ставени на неа да не лизгаат. Длабоки се од 3-5цм зависно од возилото.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Корито за HYUNDAI I30 караван 2012–>”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *