Sale

Компресорска пумпа ОТ Професионал

2,200.00 ден 1,700.00 ден

На залиха

Компресорска пумпа, за помош на пат. Компресорот работи на адаптерот за запалката. Едноставен за користење при итни случаеви.

Имате Прашање?
SKU: 5345467 Категорија:

Опис

Компресорска пумпа, за помош на пат. Компресорот работи на адаптерот за запалката. Едноставен за користење при итни случаеви.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Компресорска пумпа ОТ Професионал”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *