300.00 ден

На залиха

Кокпит за чистење, разубавување и одржување на инструмент таблата и останатите пластични делови во внатрешноста на автомобилот. Има пријатен мирис,спречува нечистотија, антистатичен е и НЕ содржи силикон. Дава свежина на маската,не дава сјај и не се појавува одблесок, и има директна дизна од 360 степени.

Упатство за употреба: Нанесете го кокпитот на сува, чиста крпа и нанесете рамномерно на површината која се третира. Потоа, полирајте додека не се појави сјај.

Напомена: Поседува специјален вентил кој овозможува прскање во сите правци (360 степени

Имате Прашање?
SKU: 5747568 Категорија:

Опис

Кокпит за чистење, разубавување и одржување на инструмент таблата и останатите пластични делови во внатрешноста на автомобилот. Има пријатен мирис,спречува нечистотија, антистатичен е и НЕ содржи силикон. Дава свежина на маската,не дава сјај и не се појавува одблесок, и има директна дизна од 360 степени.

Упатство за употреба: Нанесете го кокпитот на сува, чиста крпа и нанесете рамномерно на површината која се третира. Потоа, полирајте додека не се појави сјај.

Напомена: Поседува специјален вентил кој овозможува прскање во сите правци (360 степени

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Кокпит спреј без силикон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *