80.00 ден

Пепелник за возила, изработен од квалитетна пластика. Убав дизајн на капакот. Се користи во отворот за чаша !

Нема залиха

SKU: 656457787 Категорија:

Опис

Пепелник за возила, изработен од квалитетна пластика. Убав дизајн на капакот. Се користи во отворот за чаша !

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Пепелник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *