330.00 ден

Керамичка чаша “Home Life”  за кафе/сок/чај со лимено капаче и метална цевка

Нема залиха

SKU: 53113001 Категории: ,

Опис

Керамичка чаша за кафе/сок/чај со лимено капаче и метална цевка. Погодна за секојдневна употреба каде и да сте.

Боја: црна

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Керамичка чаша “Home Life” ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *