330.00 ден

Керамичка чаша “Home Life” за кафе/сок/чај со лимено капаче и метална цевка

Нема залиха

SKU: 531330 Категории: ,

Опис

Керамичка чаша за кафе/сок/чај со лимено капаче и метална цевка. Погодна за секојдневна употреба каде и да сте.

Боја: розoва